Lokalizacja

Restauracja Stary Młyn Szuwarek

Ciekawe strony

Aktualności

W PSP im Janusza Korczaka w Jugowicach Uczczono Dzień Sołtysa 12 Marzec 2016

11 marca 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach uczczono Dzień Sołtysa, chcąc podziękować Sołtysom z dziewięciu sołectw Gminy Walim za ich zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności lokalnej. Uroczystość uświęcili swą obecnością: Pani Sekretarz Aleksandra Ignaszak, Pani Kierownik GZOSz Urszula Witek, Pani Joanna Sidor, Sołtysi, przedstawiciele Rad Sołeckich, radny Pan Stanisław Kręciproch i Społeczność Szkolna.

Dzień Sołtysa 11 Marzec 2016

Sołtys to osoba na co dzień zajmująca się sprawami swoich lokalnych społeczności. Starająca się rozwiązywać problemy mieszkańców sołectwa, pełniąc służbę dla dobra innych, która daje nie tylko satysfakcję, ale przede wszystkim mobilizację do dalszych starań o jak najlepsze gospodarowanie i rozwój swojego sołectwa w Gminie.

?Zakazany Bóg? w CKiT 08 Marzec 2016

Parafia św. Barbary w Walimiu przy współpracy z Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu zapraszają 9 marca 2016 roku, na godzinę 17:30, do sali kinowej CKiT na film pt. Zakazany Bóg.

8 marca - Święto Kobiet 08 Marzec 2016

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia w dniu Waszego Święta.

USUŃ KLAMOT Z DOMU! 06 Marzec 2016

GMINA WALIM ORGANIZUJE WIOSENNĄ AKCJĘ PN. ?USUŃ KLAMOT Z DOMU?

Wieczór filmowy w CKiT ? już wkrótce 03 Marzec 2016

Radny Gminy Walim p. Łukasz Kazek oraz Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu zapraszają na pokaz filmów, który odbędzie się 5 marca 2016 roku w sali kinowej CKiT.

Dodatkowy nabór na listę rezerwową 01 Marzec 2016

W ramach projektu pt. ?Rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Walim? w gospodarstwach domowych na terenie Gminy Walim znajduje się już 300 zestawów komputerowych.

Z promocją na XXII Targach ? Regiony Turystyczne ?NA STYKU KULTUR? w Łodzi 29 Luty 2016

Międzynarodowe Targi Turystyczne są idealnym miejscem dla osób poszukujących atrakcyjnej oferty wakacyjnej, wyjazdów weekendowych czy też spędzenia interesującego dnia z dala od zgiełku miasta. Są one także doskonałą możliwością dla wystawców, prezentujących potencjał turystyczny swojego mikroregionu, a także okazją, aby być zauważonym i zapamiętanym na długi czas.

Wiosna tuż, tuż? więc rusz się z nami! 26 Luty 2016

Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu zaprasza w każdą środę na STEP AEROBIK z Natalią.

Dzień Kobiet w Gminie Walim 24 Luty 2016

Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu zaprasza wszystkie PANIE