Lokalizacja

Restauracja Stary Młyn Szuwarek

Ciekawe strony

Aktualności

Informacja z rozdysponowania środków II otwartego konkursu ofert 31 Marzec 2016

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem z posiedzenia Komisji Konkursowej dotyczącym oceny ofert złożonych w II otwartym konkursie ofert na 2016 rok.

Jezioro Bystrzyckie w Zagórzu Śląskim coraz ?mniejsze? 29 Marzec 2016

Wszystkich zaniepokojonych obecnym poziomem wody na Jeziorze Bystrzyckim w Zagórzu Śląskim ? uspakajamy ? gdyż nie jest on wynikiem Poniedziałkowego Wielkanocnego Śmigusa Dyngusa, lecz jest to zaplanowane i konieczne przedsięwzięcie, nadzorowane przez TAURON Ekoenergia Sp. z o. o z Jeleniej Góry.

Ogłoszenie 26 Marzec 2016

W dniu 31 marca 2016 r. o godz. 14.00 w Świetlicy ? Klub Strażaka w Zagórzu Śląskim, ul. Główna 10 , odbędzie się XVI Sesja Rady Gminy Walim.

Wesołych Świąt 26 Marzec 2016

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim sympatykom życzy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych uśmiechu i radości.

Niemiecki skarb na zamku Grodno pod Wałbrzychem? 25 Marzec 2016

Czy Niemcy ukryli skarb na Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim pod Wałbrzychem? Wkrótce sprawdzą to poszukiwacze. Miłośnicy tajemnic spekulują, że mogą to być skarby, dzieła sztuki lub tajne dokumenty.

MTB Cross Country 2016 24 Marzec 2016

W imieniu MTB Walim oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu zapraszamy na MTB Cross Country, który odbędzie się 10 kwietnia 2016 roku w Walimiu.

Świąteczne przygotowania 22 Marzec 2016

Wieloletnią tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej w Walimiu jest przygotowywanie pięknych palm wielkanocnych. Palmy te tworzone są zbiorowo przez każdą klasę oraz grupy przedszkolne. Wspólna praca przynosi wiele radości i integruje zespoły klasowe.

Sowiogórska Liga Modeli RC 20 Marzec 2016

Drodzy zawodnicy i pasjonaci modeli samochodów zdalnie sterowanych w imieniu organizatorów Sowiogórskiej Ligi Modeli RC serdecznie zapraszamy na kolejny, czwarty sezon zawodów na torach ziemnych.

Wielkanocne Tradycje Kulinarne w Górach Sowich ? edycja 2016 17 Marzec 2016

17 marca w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu odbył się konkurs kulinarny ?Wielkanocne Tradycje Kulinarne w Górach Sowich ? edycja 2016?. Celem konkursu jest kultywowanie i propagowanie wiedzy o tradycjach świątecznych, wymiana przepisów kulinarnych, a także pobudzenie lokalnej aktywności społecznej oraz popularyzacja kultury ludowej. Impreza ta wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych gminy Walim.

Uśmiech dziecka bezcenny! 15 Marzec 2016

10 marca koło charytatywne, działające w Publicznym Gimnazjum w Walimiu, wraz z opiekunem ? panią Katarzyną Flis ? zorganizowało dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu wyjazd na sanki do Andrzejówki. Uczniowie miło spędzili czas z maluchami.